Uudised

 

Türi Lillelaat 16-18 mail 2014

Esitleme sellel aastal näidisena 2x3 meetrit preemium kasvuhoonet.  Tule kohale ja veendu ise kasvuhoone konstruktsiooni lihtsuses, tugevuses ja kvaliteedis.

Jätkuvalt kasutame kattena 8mm kihtplastikut / polükarbonaati.

Laada täpsemat ajakava vaata siit www.lillelaat.tyri.ee/

 

Kohtumiseni!

 

 

Türi Lillelaat 17-19 mail 2013

 Esitleme oma kasvuhooneid Türi XXXVI Lillelaadal 17. - 19. mail 2013. Lisaks kasvuhoonetele on võimalus osta kasvuhoone aknaavajaid BAYLISS 

Laada täpsemat ajakava vaata siit www.lillelaat.tyri.ee/

Kohtumiseni!

Kasvuhooned 2013

 Aiakaupluse 2013. aasta eesmärk on lisaks kasvuhoonetele pakkuma hakata ka teisi aednikele vajalikke tooteid ja tarvikuid. 

Sinna hulka kuuluvad mitmesugused aiad ja väravad, varjualused autodele ja katusealused küttepuudele või aiatööriistadele. Kuna valmistame tooteid Eestis, siis on hõlbus pakkuda kliendi soovidest lähtuvaid erilahendusi, mida importtoodetega oleks raske teostada.

Kolmas suurem tootegrupp uuel aastal on sise- ja välistrepid. Pakume spetsiaallahendusi kliendi vajadusi silmas pidades. Treppe saab tellida kõikides pinnakatte variatsioonides alates kuumtsingist ja pulbervärvimisest kuni kõrgläikelise vedelvärvimiseni. Astmetena oleme seni soovitanud kvaliteetset tammepuitu, kuid loomulikult on saadaval ka veidi odavamad ja lihtsamad astmed. Välistreppide juures eelistame terast ja kivi.

Kuigi lisandumas on palju uusi tooteid ei tähenda see seda, et meie põhitegevusala, kasvuhoonete valmistamine ja müük, tahaplaanile jääks. Kasvuhoonete poole peal toimub aasta aastalt pidev arendustöö, mis väljendub mitmete uute mudelite turuletoomises. 

Pakume edasi menukaid ja omanäolisi kuusnurkseid kasvuhooneid, mida saab kasutada ka istumisnurgana vihmasel ja tuulisel päeval. Kuusnurksed kasvuhooned on valmistatud kvaliteetsest terasest ja kuumtsingituna, mis tagab nende elueaks aastakümned. 

Lisaks kuusnurksetele kasvuhoonetele jätkame ka eritellimusel kasvuhoonete tootmisega. Lihtne põhjus peitub selles, et paljudel kasvuhoonehuvilistel on olemas tugev vundament näiteks eelmisest kasvuhoonest, mis veidi uuendamist vajab. Nendele õige mõõduga valmiskasvuhoone leidmine võib osutuda suureks takistuseks.

Endiselt pakume ka standardmõõtmetega kasvuhooneid, mille laiused on 2, 3 ja 4 meetrit. Pikkused on valitavad 1 meetrise sammuga. Teistehulgas on tootenimistus ka kasvuhoonete seinamudelid, mida saab kasutada ka talveaiana. Suurima uuendusena võiks välja tuua kasvuhoonete kattematerjalide vahetumise. Seniste aastate 4 mm kattematerjal on alates 2013. aastast asendatud 8 mm kattega. Põhjuseks kihtplastiku tehnoloogiate ja materjalide areng ning kättesaadavamaks muutumine.  See tähendab otsest kasu aednike kasvuhoonehooaja pikkusele tänu 8 mm kihtplastiku paremale soojusisolatsioonile. 

Kui te meie kauplusest endale sobivat toodet ei leia ärge häbenege seda küsimast. 

 

Kasvuhooned 2012

 Aastal 2012 jätkasime kasvuhoonete müüki senisest suurematel mahtudel. Sügis-talvel tegelesime kasvuhoonete arendustegevustega. Peamisteks eesmärkideks oli erinevate kasvuhoonete komponentide ühtlustamine. Kõik kasvuhoone tüübid ja mudelid hakkasid kasutama ühesuguseid uksi ja katuseluuke sõltumata kasvuhoone suurusest. Isegi väikesed 2x2 meetrit kasvuhooned said endale meeldivalt praktilised ja laiad uksed, et hõlbus oleks ka käsikäruga siseneda. Ühtlustatud uksemõõt on kõikidel kasvuhoonetel nüüd 900x1850 mm.

Muuhulgas sai uue näo kasvuhoonete välisilme kuna hakkasime pakkuma uusi harjaliiste koos räästaliistudega. Uuendusena saab klient valida endale meelepärase ja aiaga sobiva värvitooni. Kasvuhoone piirdeliistud otstes, liistud harjal/räästal, uksed ja katuseluugid on peale kuumtsinkimist võimalik värvida mistahes värvitooni pulbervärvimise tehnoloogiat kasutades. Värvitoonidest leidis enimkasutust nn aiaroheline tumeroheline toon, mis annab kasvuhoonele meeldivat kontrasti ja elu. 

Lisaks tegelesime tootmispoolepeal kasvuhoonete tootmiseks vajalike tehnoloogiate arendamisega, et minimeerida erimõõduliste kasvuhoonete tootmisaega. 

Aiakauplus © 2023

View Mobile / Standard